Line Up 2019

Road

MAIN STAGE

July 6 - 22:00

    Djomla

    KANJIŽA STAGE

    July 5. - 23:00

      Beatrice

      MAIN STAGE

      July 4. - 22:30

        Willcox

        KANJIŽA STAGE

        July 5. - 02:00

          Nemazalány & Lil G

          KANJIŽA STAGE

          July 6. - 23:00

            Rudan Joe & Kalapács

            MAIN STAGE

            July 5. - 22:00

              Energija

              KANJIŽA STAGE

              July 6. - 01:30

                JoerJunior

                KANJIŽA STAGE

                July 4. - 02:00

                  Osmi Dan

                  MAIN STAGE

                  July 6. - 00:00

                    Loving Arms

                    KANJIŽA STAGE

                    July 5. - 00:30

                      Nikita

                      KANJIŽA STAGE

                      July 6. - 23:45

                        Rawer

                        KANJIŽA STAGE

                        July 6. - 20:00

                          Molnárbé

                          KANJIŽA STAGE

                          July 4. - 00:00

                            Samas

                            MAIN STAGE

                            July 6. - 21:00

                              Noyz

                              KANJIŽA STAGE

                              July 6. - 22:00

                                Phrenia

                                MAIN STAGE

                                July 5. - 21:00

                                  Maxy

                                  MAIN STAGE

                                  July 5. - 22:00

                                    Volumefeeder

                                    MAIN STAGE

                                    July 6. - 02:30

                                      Bubika & Krug Company

                                      MAIN STAGE

                                      July 5. - 00:00

                                        Defarx

                                        KANJIŽA STAGE

                                        July 5. - 03:30

                                          Idegen

                                          MAIN STAGE

                                          July 4. - 00:30

                                            Program

                                            Amateur Bands
                                            22:30
                                            Beatrice
                                            00:30
                                            Idegen
                                            Amateur Bands
                                            Amateur DJs
                                            00:30
                                            Molnárbé
                                            02:00
                                            JoerJunior
                                            Amateur DJs
                                            14:30
                                            Sport a XXI. század elején
                                            15:00
                                            Tisza Néptánc Egyesület fellépése
                                            16:00
                                            Média kerekasztal I.
                                            17:30
                                            Bartók Béla Magyar Művelődési Egyesület fellépése

                                            Dr. Pacsay-Tomassich Orsolya, Nemzetközi Ügyekért Felelős Államtitkár (Magyarország), Vicsek Annamária, Oktatási Államtitkár (Szerbia)

                                            18:30
                                            Alma együttes koncertje
                                            19:00
                                            Sajtóklub Magyarkanizsán
                                            20:00
                                            Népzenei sátor

                                            – Kisállat simogató (A gyermekek számára megvalósuló program szombaton és vasárnap egész nap lehetőséget ad a kicsiknek, hogy közelebbről megismerhessék a háziállatokat.)

                                            – Vigyél haza egy kiskutyát a Fesztről. Kutya örökbefogadás – egész nap

                                            – Régi mesterségek utcája. Próbáld ki magad! Betekintés a régi mesterségek világába (kovácsolás, nemezelés, kosárfonás, citerakészítés, kopjafa faragás (szombaton délután felállításra kerül)

                                            – Lovaglás kicsiknek és nagyoknak egyaránt, fiákeres túra, toborzó a városban

                                            – Íjászat

                                            – Ugrálóvár gyerekeknek

                                            21:00
                                            Phrenia
                                            22:00
                                            Rudan Joe & Kalapács
                                            00:00
                                            Bubika & Krug Company
                                            02:00
                                            Maxy (Rock Retro)
                                            21:30
                                            Defarx
                                            23:00
                                            Djomla
                                            00:30
                                            Loving Arms
                                            02:00
                                            Willcox
                                            03:30
                                            Defarx
                                            12:00
                                            Jurta állítás

                                            – Vidékünk ízei

                                            Tradicionális magyar ételek kóstolója, helyi hagyományos ételek kóstolója (pl. vajalja).

                                            – Borkóstoló

                                            Előadással egybekötött kóstoló a Dukay-Sagmeister borászat közreműködésével.

                                            14:00
                                            Így harcoltak a középkorban – A Longinus Egyesület harcbemutatója korhű ruhákban és fegyverekkel
                                            14:00 - 16:00
                                            Családi vetélkedő gyerekeknek és szülőknek

                                            Dobó Tihamér Magyarkanizsa kiemelkedő tehetségű és elismert festőművésze. A verseny a művész emlékére kerül megrendezésre.

                                            Általános iskolás gyermekek 2 korosztályos kategóriában jelentkezhetnek, értékes nyereményekkel díjazzuk a legügyesebbeket.

                                            15:00
                                            Médiakerekasztal II.
                                            16:00
                                            Az oromi Zengő Tájház bemutatkozása
                                            16:30
                                            Magyar-Szerb Sajtóklub
                                            18:00
                                            Magyar-magyar kapcsolatok a médián keresztül
                                            19:00
                                            Kabaré válogatás a Móra Ferenc Népszínház előadásában

                                            – Vigyél haza egy kiskutyát a fesztről. Kutya örökbefogadás – egész nap

                                            – Régi mesterségek utcája. Próbáld ki magad! Betekintés a régi mesterségek világába (kovácsolás, nemezelés, kosárfonás, citerakészítés, kopjafa faragás (szombaton délután felállításra kerül)

                                            – Lovaglás kicsiknek és nagyoknak egyaránt, fiákeres túra, toborzó a városban

                                            – Kézműves programok gyerekeknek

                                            – Honfoglalás kori fegyverek bemutatója

                                            – Páncélbemutató – Teszteld a páncélt

                                            – Íjászat

                                            – Ugrálóvár gyerekeknek

                                            – Vöröskereszt – elsősegélynyújtás tanulás gyerekeknek

                                            – Katasztrófavédelmi bemutatók

                                            – Vérnyomás és vércukorszint mérés – ingyenes

                                            – Ülj be a Tűzoltóautóba – Tűzoltó bemutatók gyerekeknek és felnőtteknek

                                            – Citerázás

                                            21:00
                                            Samas
                                            22:00
                                            Road
                                            00:00
                                            Osmi Dan
                                            02:00
                                            Volumefeeder
                                            20:00
                                            Rawer
                                            22:00
                                            Dj Noyz
                                            23:00
                                            Nemazalány & Lil G
                                            23:45
                                            Nikita
                                            01:30
                                            Energija

                                            Ticket Info

                                            Thursday Ticket
                                            500RSD
                                              Info
                                              Friday Ticket
                                              600RSD
                                                Info
                                                Saturday Ticket
                                                600RSD
                                                  Info
                                                  Weekly Ticket (until May 15)
                                                  1000RSD
                                                    Info
                                                    Weekly Ticket (until June 20)
                                                    1200RSD
                                                      Info
                                                      Weekly Ticket (on the Spot)
                                                      1500RSD
                                                        Info

                                                        Fight

                                                        Sponsors

                                                        Location

                                                        • Vuka Karadžića, Kanjiža, Szerbia
                                                        • kanizsafeszt@gmail.com